Zespół obrazy-xxl
 • serwis
  SERWIS
  serwis
  serwis
  serwis serwis serwis serwis
  Thomas jest głosem obrazy-xxl. Jako prawdziwy Saksończyk może poszczycić się dokładnie tymi umiejętnościami, które są potrzebne w naszej XXL-obsłudze klienta. Spokojnie i cierpliwie odpowiada na Państwa życzenia. Chętnie doradzi Państwu również przy specjalnych zamówieniach i dokładnie uzgodni je z naszymi kreatywnymi według Państwa potrzeb. Tylko piłka nożna wywołuje u niego emocje, którymi chętnie się z Państwem podzieli: zarówno aktualnymi wynikami rozgrywek jak i prognozami nadchodzących spotkań.
 • logistyka
  LOGISTYKA
  logistyka
  logistyka
  logistyka logistyka logistyka logistyka
  Nasza logistyka działa na wysokich obrotach. Vico jest asem w rękawie obrazy-xxl jeśli chodzi o dokładne i punktualne dostarczenie do Państwa naszych dzieł sztuki. Jako zapasjonowany atleta Vico jest zawsze nastawiony na zwycięstwo i dlatego nie akceptuje żadnych opóźnień, nawet jeśli chwilowo sytuacja jest napięta. Dlatego też zdarza się, że Vico koordynuje naszą przerwę na kawę co do minuty, dbając o to, żebyśmy nie stracili z oczu naszych celów.
 • konstrukcja ram
  KONSTRUKCJA RAM
  konstrukcja ram
  konstrukcja ram
  konstrukcja ram konstrukcja ram konstrukcja ram konstrukcja ram
  Daniel jest u nas odpowiedzialny za konstrukcję ram, dlatego jest naszym kręgosłupem. Dla niego, jako doświadczonego rzemieślnika, liczy się tylko jakość - wypaczone listwy albo płótno podrzędnej jakości nie mają najmniejszych szans w jego pracowni.
  W stresujące dni Daniel szuka wytchnienia w swojej przeogromnej kolekcji słuchowisk, które często zapierają dech w piersiach całemu zespołowi. Największym projektem artystycznym Daniela jest on sam. Prawie co tydzień zaskakuje nas nowymi tatuażami.
 • artysci
  ARTYŚCI
  artysci
  artysci
  artysci artysci artysci artysci
  Skoncentrowana kreatywność w luźnej atmosferze - tak opisujemy pracę w naszym sklepie internetowym obrazy-xxl.pl.
  Tutaj powstają liczne ręcznie malowane obrazy. W ten sposób od lat tworzymy nowe motywy i style, których powstawanie inspirowane jest życzeniami nas i naszych klientów. Kochamy naszą pracę i zabawę kolorem oraz formą i cieszymy się za każdym razem pozytywnymi reakcjami.


Nasze metody płatności

Płatność za pośrednictwem PayPal-Express Płatność za pośrednictwem PayPal-Express Płatność kartą kredytową Płatność za pobraniem

©2021 Obrazy Shop www.obrazy-xxl.pl