Wstecz


Rodzaje płatności

PayPal Express:

Płatność za pomocą PayPal-Express

Złóż zamówienie szybko i bez rejestracji za pomocą PayPal Express. W ten sposób pominiesz formularz rejestracyjny i wysyłkowy w naszym sklepie, ponieważ Twoje dane dotyczące dostawy zostaną przekazane za pomocą PayPal.

PayPal:

Płatność za pomocą PayPal

Bezpieczne zamówienie za pomocą PayPal. Jeśli opłata zostanie przekazana bezpośrednio po zamówieniu z Twojego konta PayPal, to będziemy mogli od razu ją zaksięgować. Wskazówka: Aby ułatwić szybką i bezproblemową realizację zamówienia, zwróć uwagę na to, by Twój adres e-mail na koncie PayPal był taki sam jak ten, który podałeś nam.

Karta kredytowa:

Płatność za pomocą karty kredytowej

Po złożeniu zamówienia można bezpośrednio zapłacić kartą kredytową. Twoja opłata i związane z nią przekazanie danych dotyczących karty kredytowej odbywa się oczywiście za pomocą połączenia szyfrowanego (https). Twoje zamówienie zostanie zaksięgowane jako opłacone i natychmiast wysłane.

Płatność za pobraniem:

Płatność za pobraniem

Można złożyć zamówienie za pobraniem i zapłacić dopiero przy odbiorze towaru. Twoje zamówienie zostanie natychmiast zrealizowane. Za towar zapłacisz bezpośrednio u usługodawcy zajmującego się doręczeniem dostawy. Za tę usługę musimy pobrać lub przekazać opłatę za pobranie dla usługodawcy doręczającego przesyłkę (na obszarze Polski 29,00 zł).

Z góry/Przelew:

Z góry/Przelew

W przypadku zamówienia z płatnością z góry, zamówienie zostanie zrealizowane natychmiast po wpłynięciu opłaty na nasze konto bankowe.

Wstecz


Bezpieczne zakupy

Nasze metody płatności

Płatność za pośrednictwem PayPal-Express Płatność za pośrednictwem PayPal-Express Płatność kartą kredytową Płatność za pobraniem

©2020 Obrazy Shop www.obrazy-xxl.pl